Post Pagination

Nepriklausomi rangovai, Nepriklausomo rangovo privalumai ir trūkumai 2021 - Technologijos-Karjera

Patarimai sėkmingam nepriklausomam rangovui Jei esate drąsus, verslumo tipas, tuomet dirbate kaip nepriklausomas rangovas gali būti puikus karjeros pasirinkimas.

Naudinga? Pasidalinti Su Draugais!

Nepriklausomi rangovai kartais vadinami IC, konsultantais, laisvai samdomais darbuotojais, laisvaisiais agentais ar tik rangovais. Nepriklausomai nuo etiketės, visi jie yra savarankiškai dirbantys mokesčių tikslais JAV ir iš esmės yra vienodi. Mokesčių srityje Vidaus pajamų tarnyba turi tik du skirtumus: nepriklausomą rangovą ar darbuotoją. Daugiau apie tai seka.

Darbuotojų ir nepriklausomų rangovų skirtumas

Privalumai Būdamas nepriklausomas rangovas, jūs esate savo viršininkas. Tai pagrindinė priežastis, kodėl žmonės nusprendžia įkurti savo parduotuvę.

Jei esate rangovas, galite dirbti peties į petį su įmonės darbuotojais, su kuriais dirbate. Tačiau šie žmonės nėra jūsų prižiūrėtojai, jie yra jūsų klientai. Tokiu būdu jie negali nukreipti savo darbo, nes jie gali nukreipti darbuotojo darbą. Tačiau jūsų klientai gali reikalauti tam tikrų rezultatų, už kuriuos jie moka. Bet jūs turite nuspręsti, kada, kur ir kaip darbas atliekamas.

nepriklausomi rangovai valiutos prekybos kryžiažodis

Remiantis IRS įgyvendinamomis bendrosios teisės taisyklėmis ir Darbo departamento išduotu sąžiningo darbo standartų įstatymu, skirtumas tarp darbuotojo ir uk prekybos sistema daugiausia priklauso nuo kliento suteiktos kontrolės ir nepriklausomumo laipsnio. Nepriklausomi rangovai paprastai teikia savo priemones.

nepriklausomi rangovai australijos dvejetainių opcionų prekybininkai

Jei jūsų klientai teikia priemones, viena iš vykdančiųjų agentūrų gali juos nubausti už tai, kad jūs netinkamai klasifikavote jus kaip nepriklausomą rangovą, kai turėjote būti priskirti darbuotojui. Kaip nepriklausomas rangovas paprastai uždirbsite daugiau pinigų nei dirbant darbuotoju.

Bendrovės yra pasirengusios mokėti daugiau už nepriklausomus rangovus, nes jos neturi įsipareigojimų įsigyti brangių, ilgalaikių įsipareigojimų ar mokėti jokių papildomų mokesčių, pvz.

Nepriklausomi rangovai taip pat gali išskaičiuoti daugiau verslo sąnaudų, nei darbuotojai paprastai gali reikalauti. Skirtingai nei darbuotojai, nepriklausomi rangovai privalo atsisakyti savo federalinių, valstybinių ir vietinių mokesčių.

nepriklausomi rangovai kas yra prekybos sistemos plėtra

Minusai Daugeliu atvejų rangovai negali gauti valstybės bedarbio išmokų, nes jie yra savarankiškai dirbantys asmenys, ir jie turi finansuoti savo pensijų sąskaitas.

Savarankiškai dirbančių asmenų nepriklausomi rangovai ir atsakomybės draudimo tarifai paprastai yra didesni už nepriklausomi rangovai tarifus, kuriuos darbdaviai gali užtikrinti savo darbuotojams.

Kai kurie klientai gali reikalauti, kad jūs privalote turėti atsakomybės draudimą. Paprastai įmonės negali kompensuoti nepriklausomiems rangovams skirtų išlaidų, todėl reikia atsižvelgti į šias išlaidas nustatant savo kainas. Dėl problemų, kurios gali kilti dėl to, ar darbuotojas yra darbuotojas ar rangovas, kai kurie darbštūs darbdaviai nemoka nepriklausomi rangovai, kurie naudoja savo socialinio draudimo numerius kaip mokesčių mokėtojo ID.

Jei darbdavys praneša rangovo darbo užmokesčiui pagal šio asmens socialinio draudimo numerį, jis gali pradėti taikyti raudoną vėliavą IRS, kuri nepriklausomi rangovai atlikti auditą, įtardama, kad darbdavys klaidingai klasifikuoja darbuotojus kaip nepriklausomus rangovus, kad išvengtų mokesčių ir nesuteiktų naudos.

Ar esate darbuotojas arba nepriklausomas rangovas?

Norėdami apeiti problemą, gaukite federalinio darbdavio identifikavimo numerį EIN ir pateikite jį vietoj savo socialinio draudimo numerio.

Valstybės mokesčių mokėtojo ID jei reikia gali taupyti pinigus, leisdamas jums pirkti daiktus didmeninėje ir be pardavimo mokesčio, jei ketinate perparduoti prekes. Patarimai sėkmingam nepriklausomam rangovui Norėdami padėti jums prisijungti, įgyti patirties ir gauti nuolaidas dėl draudimo ir kitų savarankiško darbo išlaidų, apsvarstykite galimybę prisijungti prie profesinių organizacijų, tokių kaip Nacionalinė savarankiškai dirbančių asmenų asociacija.

Jūs taip pat rasite nemažai išteklių JAV Smulkiojo verslo administracijos svetainėje.

Pagrindiniai darbuotojų ir nepriklausomų rangovų skirtumai

Pradėję, kreipkitės į agentūras, kurios gali su jumis susieti su sutartimi. Nepamirškite, kad šios agentūros gali išskaičiuoti mokesčius ir surinkti kitus atskaitymus, priklausomai nuo jūsų darbo santykių su įmone. Agentūros taip pat gali imti komisinį mokestį, kuris sumažins jūsų kompensaciją nors galite ją išskaičiuoti iš mokesčių deklaracijų. Norint sukurti savo verslą kaip nepriklausomą rangovą, reikia investuoti į laiką ir energiją, tačiau rizika gali būti graži. Tiems, kurie turi kūrybinę ir verslumo dvasią, atlygis bus daugiau nei tik piniginis.

Stogų remontas Kondensatas Kaip rasti. Vilnius

Įdomios Straipsniai.